NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Na tej stronie postanowiliśmy zebrać najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, które pomogą Ci w korzystaniu z naszej usługi.

CZY MOJE DANE SĄ CAŁKOWICIE BEZPIECZNE?

Tak, Twoje dane są całkowicie bezpieczne. Podane przez Ciebie informacje są użyte jedynie na potrzeby serwisu SzybkiePolisy.pl do zaoferowania i wyliczenia najtańszej stawki na Twoje ubezpieczenie. Nie przekazujemy im zewnętrznym podmiotom.

CZY ZNAJDĘ TU NAJLEPSZE OFERTY?

Dzięki temu, że nas system porównuje oferty z większości dostęnych na rynku Towarzyst Ubezpieczeniowych możesz mieć pewność, że oferty przedstawione przez nas będą najkorzystniejsze. Od lat zajmujemy się rynkiem ubezpieczeń, nie jesteśmy też bezpośrednio związani z żadną marką. Dlatego też możemy zapewnić Ci najtańsze OC.

CZY SPRAWDZENIE OFERTY DO CZEGOŚ MNIE ZOBOWIĄZUJE?

Nie, sprawdzenie ceny swojego OC jest całkowicie darmowe. Dopiero po przeanalizowaniu wszystkich ofert podejmujesz decyzję, czy chcesz, z któreś z nich skorzystać. Jeśli masz wątpliwości i nie chcesz załatwiać wszystkiego przez Internet możesz skontaktować się z nami telefonicznie.

Nie czekaj i już teraz wylicz swoje OC.

Wylicz swoją polisę

CO ZYSKUJESZ?

Najtańsze OC przez Internet

Zaoszczędź nawet 470 zł
na polisie. Porównanie
OC AC w 5 min.

Najtańsze OC przez Internet

Ubezpieczenie OC, AC, NNW, Assistance samochodu online!

Najtańsze OC przez Internet

Pełne bezpieczeńśtwo! Nikomu nie przekażemy Twoich danych.

Najtańsze OC przez Internet

Nie wychodząc z domu przeszukasz całe dolnośląskie i znajdziesz tanie OC!

OBLICZENIE NAJTAŃSZEJ SKŁADKI

Przez nasz kalkulator szybko obliczysz najtańsze OC i kupisz polisę online. Znajdziesz również najlepsze ceny na Autocasco, NNW, Assistance.

WIADOMOŚCI UBEZPIECZENIOWE

Co to jest ubezpieczenie OC?

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, OC – rodzaj ubezpieczenia majątkowego. Na mocy umowy ubezpieczenia OC zakład ubezpieczeń przejmuje na siebie ekonomiczne skutki wyrządzonych osobom trzecim szkód [...]

Czytaj dalej...

Gdzie najlepiej ubezpieczyć auto?

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej można podzielić na obowiązkowe i dobrowolne. Ograniczenie obligatoryjnej odpowiedzialności ubezpieczyciela stanowi tzw. suma gwarancyjna. W określonych prawem [...]

Czytaj dalej...

OC na motor

W Polsce każdy posiadacz pojazdu mechanicznego, w tym równiez motocykla ma obowiązek posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej OC. W ramach polisy na ubezpieczenie [...]

Czytaj dalej...